Polski|English|Deutsch|Francais
RestauracjaAktualnościMenuOfertaGaleriaKontakt
Restauracja

Ze Szczawnicą związana jest legenda o Zbóju Pipikasie, który mieszkał w "Kocim Zamku" i tutaj ukrywał zrabowane skarby. Po wielu latach "Koci Zamek". położony ok. 1 km od wjazdu do Szczawnicy przy ulicy Głównej, powrócił ponownie do dawnej świetności. Starannie odrestaurowany przez obecnego właściciela, z zachowaniem dawnego wyglądu, służy obecnie wszystkim mieszkańcom i przebywającym w Szczawnicy kuracjuszom i turystom. "Koci Zamek" zaskakuje niekonwencjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi wszystkich gości krajowych i zagranicznych, nie wyłączając architektów i inżynierów budownictwa.

Restauracja w Szczawnicy

W podziemiach "Kociego Zamku" urządzono restaurację, gdzie w miłej atmosferze można zasmakować doskonałej kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Kamienny wystrój lokalu, surowy a zarazem "przytulny", wystrój kawiarni i dwóch przyległych tarasów z licznymi źródełkami, wodnymi kaskadami  zadziwia wszystkich gości przekraczających progi naszego lokalu.  Romantyczna kolacja przy blasku świec, w atmosferze intymności na długo pozostaną w pamięci gości tutaj przybyłych.

Restauracja specjalizuje się w organizowaniu bankietów, przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych. Naszą chlubą jest doskonale wyposażona sala taneczna wraz z barkiem i dużym kominkiem.
"Koci Zamek" inspiruje wielu młodych twórców, czego dowodem są organizowane tutaj liczne wystawy.

Pieniny - jeden z najpiękniejszych zakątków Polski...

Swoją urodą oczarowały już niejednego turystę. Malownicze krajobrazy górskie, surowość rwących potoków oraz zachwycający pięknem Przełom Dunajca pozostają na zawsze w pamięci.

Pieniny

Położona u stóp Pienin - Szczawnica znana jest od wielu wieków jako uzdrowisko. W ostatnich latach nabiera również znaczenia jako miejscowość sportowo - turystyczna.